fbpx

DLIGHT

.

Можемо навчати: ми отримали ліцензію на навчання професії «Оператор маніпулятора»

1H7I0334 1Проблема втрати кадрів, виїзд великої кількості людей робочого віку за кордон – про це ми знаємо на власному досвіді, адже кожного дня стикаємося з тим, що знайти гідних працівників на власне виробництво дуже важко!
Не менш важко знайти працівників затребуваної професії сьогодні й у лісівництв: оператор гідроманіпулятора — професія, що користується попитом, але не має кваліфікованих кадрів.
Саме тому наша компанія ще у 2014-му разом із харківським центром зайнятості та ХЦТПО ДСЗ ініціювала введення професії «Оператор маніпулятора». Нещодавно ми розповідали вам про це.
Крім того, задля популяризації цієї професії компанія «Д ЛАЙТ» разом з Агентством лісових ресурсів України щорічно вже протягом десяти років проводить Конкурс операторів маніпулятора, де завдяки змаганням вибирається найкращий у цій сфері.
А сьогодні поспішаємо поділитися гарною та довгоочікуваною новиною: ліцензію на навчання професії «Оператор маніпулятора» нарешті отримано!
Відтепер всі бажаючі мають можливість протягом одного місяця пройти курс навчань у ХЦПТО ДСЗ з практичними заняттями на базі виробництва нашої компанії і що особливо важливо — саме на прикладі тієї техніки, на якій в подальшому і прийдеться працювати.
«Якщо ви хочете отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним — скористайтеся можливістю отримати це через якісне професійне навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Наш заклад готує висококваліфікованих робітників, які є конкурентоспроможними на ринку праці», — зазначає заступник директора ХЦПТО ДСЗ Ірина Полуніна.

Call Now Button