fbpx

DLIGHT

.

Компанія відсвяткувала свій день народження!

Компанія «Д ЛАЙТ» весело і дружно відсвяткувала свій день народження! Корпоративне свято влаштували на природі. Незважаючи на тимчасові опади, свято вийшло теплим, дзвінким і активним!

Як і належить в день народження, згадали який шлях і випробування пройдені, раділи успіхам і, звичайно ж, бажали один одному професійних перемог і нових звершень. А також каталися на квадроциклах та конях, грали в волейбол та бадмінтон, смажили м’ясо, виголошували тости, веселилися та сміялися від душі!

Нам виповнилося 12! За 12 років роботи ми стали одним з провідних операторів на ринку підйомної техніки, який є не тільки торгуючим, але й виробничим підприємством. Подальший розвиток ми бачимо у вдосконаленні форм, методів та якості обслуговування, в постійному розширенні асортименту продукції. І хоча ми і забралися так високо, ми все одно продовжуємо своє зростання, не розслабляємося, не зупиняємося на досягнутому, а як і раніше рухаємося вперед!

Окреме спасибі нашим постійним партнерам і клієнтам за ці 12 років успішної співпраці, завдяки яким ми маємо можливість розвиватися і радувати Вас!

Call Now Button