fbpx

DLIGHT

.

Участь у виставці AgroComplex 2019

виставка AgroComplex 2019Найкраще місце для підведення підсумків сезону — виставка AgroComplex 2019, яка з 29 по 31 жовтня відбувається у Києві, в МВЦ.

Кожної осені дана виставка збирає ключових гравців аграрного сектору, щоб продемонструвати новітні розробки і кращі зразки українських і зарубіжних виробників сільгосптехніки та спецобладнання. Наша компанія презентувала на виставці свої причепи:
DLight на AgroComplex 2019— новинку — тракторний напівпричіп DL URBANITE, який відрізняється своєю універсальністю, багатофункціональністю, оперативною зміною контейнерів та інших вантажних платформ;
— с/г напівпричіп DL AGROMASTER — ефективний вантажно-розвантажувальний комплекс для вирішення потреб аграріїв, швидко та легко агрегатується з тракторами, потребує малих затрат на технічне обслуговування.

На виставковому майданчику наші фахівці проводили консультації щодо можливостей спецтехніки та сервісного обслуговування, активно реагували на потреби клієнтів.

В рамках ділової програми також відбулися B2B-зустрічі з найбільшими європейськими агрохолдингами на предмет крос-маркетингової співпраці.

У планах наступного року розширення нашого модельного ряду і участь у нових аграрних виставках.

Call Now Button