fbpx

DLIGHT

.

Виставка Agritechnicа-2019 в Ганновері — гарне завершення року!

Д ЛАЙТ на виставці Agritechnicа-2019Серед аграріїв хто тільки не чув про виставку в Agritechnicа-2019 Ганновері? Це дійсно найбільша міжнародна виставка в галузі сільськогосподарської техніки та обладнання. Понад 2800 учасників з 51 країни світу, 23 павільйонів на площі в майже 394 тис. кв. м. 3 10 по 16 листопада — шість днів ділової атмосфери, позитивних вражень та спілкування з кращими із найкращих світових виробників.

Agritechnicа-2019Agritechnica — це не тільки огляд останніх досягнень в галузі сільськогосподарського машинобудування: виставка визначає основні тенденції розвитку світового агропромислового комплексу.

Саме зараз наші колеги на Agritechnicа 2019 налагоджують нові контакти та обмінюються досвідом з фахівцями галузі. Видовіщність та різноманіття стендів неможливо передати словами. Ми маємо вже досвід участі в таких масштабних заходах, тому налаштовані отримати якомога більше інформації про технічні новинки, які в подальшому будуть цікаві українським аграріям.

Д ЛАЙТ участь у виставці Agritechnicа-2019Приємно усвідомлювати, що деякі відвідувачі та учасники виставки вже знайомі з нашою технікою – DL Agro, DL Agromaster завдяки таким міжнародним виставкам, як SIMA 2019 у Франції та Opolagra, AGRO SHOW у Польщі.

Додому ми повертаємось з величезним потенціалом контактів з Європи та Азії. Рік завершаємо з перспективою на подальшу співпрацю з більшістю із них.

Call Now Button