fbpx

DLIGHT

.

Представники Д ЛАЙТ відвідали виставку AGRITECHNICA у Ганновері

З 12 по 18 листопада 2017 року у м. Ганновер (Німеччина) свої двері відчинила провідна виставка в світі сільгосптехніки — AGRITECHNICA 2017. Відвідала цю виставку і делегація компанії «Д ЛАЙТ». Виставка проходить раз на два роки і інтерес до неї незмінно зростає: 452 000 відвідувачів (104 000 з 124 держав) і 2 900 експонентів з 52 країн світу. Протягом 7 днів провідні виробники та постачальники у 23 павільйонах виставки знайомили відвідувачів зі своїми ідеями та інноваціями.

У виставкових павільйонах AGRITECHNICA можна знайти машини, обладнання та технології для всього аграрного сектора. Ця престижна подія демонструє основні тенденції галузі, представляє кращі розробки галузі машинобудування для АПК, які зовсім скоро «вийдуть у поле» або замінять застарілі моделі на переробному виробництві. Провідні фахівці обговорюють, яким буде світове сільське господарство через 5 — 10 років.

Ділова програма виставки пропонувала конференції, форуми та семінари для обговорення ідей та концепцій розвитку сільського господарства. В рамках керівної теми «Зелене майбутнє — інтелектуальна технологія» на виставці були представлені перспективні технології та тенденції розвитку, які дозволять забезпечити стійке підвищення продуктивності сільського господарства.

Call Now Button