fbpx

DLIGHT

.

Ми прийняли участь у виставці АГРО 2019

Д ЛАЙТ на виставці АГРО 2019З 4 по 7 червня 2019 року в Україні відбувалася одна із самих значних подій сільськогосподарського сектору – виставка «АГРО 2019». Щорічно вона проходить в Києві, у НК «Експоцентр України», — і в цьому році тут зібралось 1308 учасників із 17 країн світу.

Наша компанія ретельно готувалась до заходу, розуміючи, як важливо відповідати очікуванням споживачів. Тому ми привезли кран-маніпулятор DL Agro та нашу новинку — тракторний напівпричеп DL AgroMaster з маніпулятором. виставка АГРО 2019Ця техніка призначена для самостійного завантаження/розвантаження та перевозки будь-чого: зерна, добрива, силосу чи просто деревини. До маніпулятору та напівпричепу пропонуємо аксесуари: ротатори, захвати, вантажну корзину, тощо.

Приємно зазначити, що відвідувачі не проминали наш виставковий стенд, цікавились можливостями, характеристиками та задавали багато питань щодо роботи техніки. Наші колеги кожному гостю пропонували вигідні індивідуальні пропозиції. Нагадуємо, що маніпулятор DL Agro та напівпричеп DL AgroMaster приймаються участь у програмі державної компенсації витрат на закупку вітчизняної техніки (25-40%).

Тож із Києва ми повертаємося у гарному настрої, бо це була досить яскрава та продуктивна поїздка, сповнена позитивними враженнями та перспективами вигідних контрактів.

Call Now Button