fbpx

DLIGHT

.

Наша компанія взяла участь у виставці «AGRO SHOW 2017» у Польщі

У 25 км від м Познань (Польща) з 22 по 25 вересня 2017 року пройшла найбільша виставка сільськогосподарської продукції в Європі — «AGRO SHOW 2017». Виставку відвідала і делегація компанії «Д ЛАЙТ».

Виставка «AGRO SHOW» — це місце, де представлені новітні та найсучасніші сільськогосподарські машини та обладнання. Але не тільки. Це комплексна виставка, на якій представлені добрива, захист для рослин, насіння, компанії з фінансового сектора та інших галузей сільського господарства. Тому відвідувачі можуть побачити весь спектр сільськогосподарського виробництва та послуг в одному місці.

«AGRO SHOW-2017» — це близько 120 гектарів виставкової площі під відкритим небом, на якій представлено майже 830 учасників, у тому числі 106 учасників з 20 країн (Литва, Іспанія, Великобританія, Туреччина, Індія, Китай), понад 150 тисяч відвідувачів за 4 дні виставки.

Міжнародна сільськогосподарська виставка «AGRO SHOW» організована Польською палатою сільськогосподарських машин та устаткування і проходить з 1999 року. «AGRO SHOW» вже багато років вважається відмінним місцем для презентації новітніх та найсучасніших сільськогосподарських машин і устаткування.
Традиційно в рамках виставки проходять різноманітні семінари, конкурси, майстер-класи, демонстраційні покази техніки, в ході яких можна не тільки спостерігати техніку в роботі, але і спробувати управляти нею самостійно.

За 18 років «AGRO SHOW» стала платформою для обміну знаннями, обміну думками, контактів та досвіду. Основними активами виставки є її сучасна та динамічна концепція, широка галузева підтримка та місце розташування.

Call Now Button