Наша компанія прийняла участь у виставці “AгроЕкспо-2017”

27.09.2017

З 20 по 23 вересня у Кропивницькому (Кіровограді) відбулася п'ята, ювілейна, агротехнологічна виставка "АгроЕкспо". Цьогорічна виставка була втричі більше за інші, що діють в Україні. Загальна виставкова площа "АгроЕкспо" в 2017р. перевищила 100 тисяч квадратних метрів, понад 500 учасників. Треба зауважити, що ця виставка це не тільки статичні майданчики учасників, а й демонстраційні покази техніки в роботі.

Ділова програма виставки включала Міжнародний інвестиційний форум "Центральноукраїнський інвестиційний день", мета якого розширення взаємовигідної співпраці з іноземними та вітчизняними партнерами, презентацію досвіду іноземних інвесторів, компаній та фінансових організацій та представлення інвестиційного потенціалу Кіровоградщини. У церемонії урочистого відкриття форуму взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, голова облради Олександр Чорноіваненко, міський голова Кропивницького Андрій Райкович, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія в Україні Столе Змейкоскі та народний депутат України Сергій Тарута.

Також, в рамках виставки, відбулось стронгмен-шоу найсильніших атлетів України під керівництвом володаря титулу "Найсильніша людина світу 2004" Василя Вірастюка. Під час заходу було встановлено рекорд України у категорії "Спорт, спец. підготовка" по перетягуванню агрегату (трактор агрегований посівнім комплексом). В якості "снаряда" була використана зчіпка загальною вагою 27.200 кг. Рекорд встановлювали четверо атлетів, які подолали дистанцію 3,07 метри. Рекорд було зафіксовано "Книгою рекордів України".

Компанія "Д ЛАЙТ" взяла участь в цій найбільшій осінній виставці агропромислового комплексу та представила відвідувачам свій тракторний гідроманіпулятор DL Agro, призначений для використання в фермерських та сільськогосподарських підприємствах як в польових умовах для навантаження і розвантаження посівного матеріалу, добрив та інших сипучих вантажів, що транспортуються в мішках класу "Біг-Бег", так і при виконанні різного роду ремонтних та будівельних робіт, а так само для транспортування вантажів в зчепленні з тракторним причепом 2ПТС-4 та його аналогами. Гідроманіпулятор DL Agro може застосовуватися й при ремонті сільськогосподарської техніки та різноманітного обладнання.

Детальніше ознайомитися з даним видом продукції нашої компанії Ви можете перейшовши за посиланням https://dlagro.com.ua

Отзывы закрыты.