fbpx

DLIGHT

.

Ми на виставці «AGROEXPO-2019»

участь Д ЛАЙТ у виставці AGROEXPO-2019Чим знаменується такий сезон року, як кінець вересня? Звичайно, збором врожаю! А ще грандіозною подією в аграрному секторі – виставкою AGROEXPO-2019. Це міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій, яка відкрила свої двері для всіх, хто цікавиться новинками агроринку (спецтехніки) з 25-28 вересня в м. Кропивницький.

Агроекспо 2019 КропивницькийЧотири дні поспіль тут вирує ефективна комунікаційна атмосфера — зустрічі зацікавленого споживача з виробником спецтехніки, місце збору великої кількості керівників і фахівців агропромислових підприємств та фермерських господарств провідних аграрних регіонів України, зацікавлених у виборі сільськогосподарської техніки, устаткування і матеріалів для вирішення своїх виробничих завдань.

Д ЛАЙТ на Агроекспо 2019На виставці ми презентували новинку року – тракторний напівпричіп DL URBANITE, обладнаний системою «мультиліфт». Він призначений для завантаження, доставки та розвантаження в режимі самоскида змінних кузовів: контейнерів закритого і відкритого типів, цистерн, битовок, евакуаторних майданчиків та інших вантажних платформ. Причіп економить час і робочі ресурси, робота будується за схемою: під час наповнення порожнього контейнера трактор перевозить вже заповнений.

виставка AGROEXPO-2019Традиційно наша компанія представила один із своїх ключових напрямків – багатофункціональну спецтехніку та спецобладнання: маніпулятор DL Agro та напівпричіп DL Agromaster. Дана техніка за декілька років впровадження на ринках України, Європи та СНД стала ще більш функціональною і досконалою.

На сьогоднішній день наша компанія накопичила достатній потенціал для того, щоб задовольнити потреби аграріїв у спецтехніці на українському ринку.

В рамках ділової програми виставки ми плануємо проведення конференцій, презентацій для потенційних споживачів, круглі столи з актуальних питань розвитку АПК. Наша ділова програма полягає у розгляді новітніх технологічних розробок АПК у Європі та СНД та має на меті модернізацію та підвищення конкурентоспроможності нашого виробництва.

Наша компанія постійно зростає, розвивається і прагне завжди йти на крок попереду!