fbpx

DLIGHT

.

Наша компанія взяла участь у виставці «AGROPORT EAST KHARKIV 2017»

З 5 по 7 жовтня у Харкові відбулась VI Міжнародна агропромислова виставка і форум з розвитку фермерства «AGROPORT EAST KHARKIV 2017». AGROPORT – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2016 р Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в двох містах та охоплює інтереси індивідуально західних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові майданчики та аеродромні перони аеропортів Харкова та Львова.

Форум проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Харківської обласної державної адміністрації. Організатор виставки Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації.

На виставковій площі в 25,000 кв.м на території Харківського аеропорту розташувалася агропромислова виставка для представників східноукраїнського АПК, де серед інших учасників компанія «Д ЛАЙТ» презентувала свій маніпулятор DL Agro. Маніпулятор призначений для використання в фермерських та с/г підприємствах для навантаження та розвантаження посівного матеріалу, добрив та інших сипучих вантажів в мішках класу «Біг-Бег», при виконанні ремонтних та будівельних робіт, переміщенні, навантаженні, розвантаженні будівельних матеріалів та обладнання, а також при транспортуванні вантажів в зчепленні з тракторним причепом 2 ПТС-4 та аналогами.

Дізнатися більше про технічні характеристики маніпулятора DL Agro, а також зв’язатися з нашим менеджером можна на офіційному сайті даного крану https://dlagro.com.ua

Call Now Button