fbpx

DLIGHT

.

AGROSHOW-2019

as1Перші осінні дні починають заявляти про себе різким похолоданням, літні дні залишилося далеко в календарі. Але незважаючи на зміну сезону, попит на сільгосптехніку стабільно зростає, що підтверджується активним відвідуванням зацікавлених клієнтів нашого виставкового майданчика. Цього разу зустріч нашої компанії, як виробника сільгосптехніки, з потенційними клієнтами, відбувалася у Польщі м. Бернар, де під відкритим небом проходить найбільша міжнародна агропромислова виставка в Європі AGROSHOW-2019 з 19 по 22 вересня.

as2Європейська виставка AGROSHOW дає можливість нашій компанії надати свої досягнення на загальний огляд, а також знайти потенційних ділових партнерів. Наша спецтехніка гідно представлена серед найбільших експонентів даної виставки.

as3Напівпричіп DL Agromaster разом з маніпулятором DL Agro продовжують привертати увагу відвідувачів виставки. Питання, консультації та демонстрація техніки — все це із задоволенням покажуть і розкажуть наші представники.

У виставці AGROSHOW брали участь безліч українських і європейських сільгоспвиробників, але особливим попитом і інтересом у потенційних клієнтів користувалася наша спецтехніка, тому що наша компанія повноправно позиціонує себе, як розробника інноваційної спецтехніки для сільського господарства.

Ми не зупиняємося на цьому, а сміливо йдемо вперед до нових досягнень на агроринку!