fbpx

DLIGHT

.

Анонсуємо подію та запрошуємо відвідати наш стенд на виставці «Agrotech 2019»

Agrotech — міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та найзначніша виставка в Польщі. Традиційно вона проходить в місті Кельце. В цьому році подія відбудеться з 15 по 17 березня. Сюди щовесни з’їжджаються професіонали з усього світу, щоб поділитися власними здобутками і досвідом. Відвідувач отримає повний інформаційний спектр у сфері аграрної промисловості, зокрема всі марки тракторів та навісного обладнання, що пропонуються на польському ринку. Широкий асортимент техніки для сільського господарства, яку експонують вітчизняні виробники та дилери іноземних корпорацій, зацікавлять власників як великих, так і невеликих ферм.

Кран DL Agro на выставке Agrotech2019На виставці ми презентуємо добре відомий та оцінений споживачами кран-маніпулятор DL Agro. Для тих, хто не встиг особисто подивитися і переконатися у перевагах крану, а також придбати надійного помічника в своїй роботі, запрошуємо на наш вуличний стенд. А новинку виробництва Д ЛАЙТ — напівпричіп DL AgroMaster — наші представники зможуть продемонструвати безпосередньо в холі. Нагадуємо, разом вони агрегатуються і є досить ефективним комплексом під час посівних робіт і транспортування сипучих вантажів. Висока прохідність на бездоріжжі нашої спецтехніки буде гідно оцінена будь-яким споживачем.

Тож, не збавляючи обертів у своєму розвитку, ми їдемо на виставку, щоб в черговий раз довести — наша спецтехніка гідна уваги не тільки українців. Впевнені, уважність до дрібниць та професіоналізм наших менеджерів допоможуть підібрати найкращий варіант для самого вибагливого клієнта.

Call Now Button