fbpx

DLIGHT

.

Бажаєте встановити кран-маніпулятор на пікап? Звертайтесь до нас!

Кран манипулятор на пикапеНаша компанія не зупиняється в своїх досягненнях і розробках. Як офіційний дилер провідного італійського виробника AMCO VEBA та ліцензований виробник спеціалізованої вантажопідйомної техніки пропонуємо наше нове рішення – встановлення малогабаритного крана-маніпулятора AMCO VEBA 601Т на автомобільне шасі типу «пікап».

В теперешній час, коли всі прагнуть максимально зручних та портативних речей, – ця розробка є без сумніву дуже актуальною та корисною. Зазначимо, що особливість даного проекту полягає у можливості встановлення мобільного та зручного гідроманіпулятора на будь-який автомобіль з вантажною платформою. Його технічні характеристики дозволяють задовільнити ряд потреб, зменшуючи ваші витрати в рази.

Відзначимо наступні переваги рішення:
– самостійне завантаження й розвантаження габаритного вантажу або запчастин: чи то дизельні двигуни, елементи трансмісії, комплекси для с/г техніки та тракторів, компресорне обладнання тощо;
– достатньо високі можливості вантажопідйомності крана — 800 кг.
– максимальний виліт стріли і розміри крана дозволяють плавно, цілеспрямовано та дбайливо поводитися з вантажем;
– мінімальні затрати часу та ризик під час проведення завантажувальних й розвантажувальних робіт;
– економія на організаційних роботах — не потрібно залучати додаткову робочу силу;
– за допомогою даної спецтехніки ви вирішуєте одночасно і питання транспортування вантажу.

Д ЛАЙТ пропонує професійну консультацію по роботі з даною технікою. Ви можете особисто переконатись в професіоналізмі, оцінити наш досвід у виробництві, монтажу і введенні в експлуатацію мобільного вантажопідйомного обладнання. Ми виконуємо здавальні випробування на статистичні і динамічні навантаження за узгодженою методикою випробувань з центром стандартизації та метрології.

Call Now Button