fbpx

DLIGHT

.

Легкі, компактні маніпулятори AMCO VEBA — від офіційного дилера!

кран маніпулятор AMCO VEBA в УкраїніЧас невблаганно бере своє, проте разом з працьовитістю та наполегливістю з’являється по-справжньому якісна продукція. Додаємо сюди бажання якомога краще задовольняти потреби споживачів, в результаті отримаємо міцні відносини двох компаній. Так, Д ЛАЙТ є офіційним дистриб’ютором компанії AMCO VEBA в Україні – одного з європейських лідерів ринку кранів-маніпуляторів. Зазначимо, жодний виробник не може запропонувати такий асортимент продукції.

Область використання кранів маніпуляторів постійно збільшується. Особливим попитом КМУ користуються в аграрній, лісовій та будівельній сфері. Автомобіль укомплектований маніпуляторною установкою, вирішує питання транспортування і навантаження одночасно.

придбати маніпулятор AMCO VEBAКранам-маніпуляторам AMCO VEBA більшою мірою властиві мобільність, компактність, економічність, а також максимальна швидкість завантаження. За допомогою цієї техніки можна перевозити будівельні вагончики, кіоски, невеликі контейнери, гаражі й різні блок-модулі.

На гідроманіпуляторах середньої і великої вантажопідйомності застосовується пристрій обмеження навантаження, що виключає перекидання автомобіля з КМУ під час роботи. У транспортному положенні кран-маніпулятор більш компактний за рахунок складання стріл, що дозволяє перевозити вантажі великих за висотою габаритів. Конструкція стріли дозволяє піднімати вантажі, що знаходяться впритул до автомобіля.

кран AMCO VEBA в УкраїніПереваги кранів-маніпуляторів Amco Veba:
— при установці КМУ на шасі автомобілів використовуються гідравлічні компоненти тільки європейського виробника;
— в конструкції підрамників використана високоміцна низьколегована сталь, відповідно знижується споряджена маса автомобіля;
— завдяки великому вибору навісного обладнання крани-маніпулятори можуть працювати з будь-яким видом вантажу.

маніпулятор AMCO VEBA придбатиЗалежно від конструкції, КМУ Amco Veba підрозділяються на 3 серії:
— серія Стандарт — універсальна серія. Гідроманіпулятори цієї серії відрізняються своєю маневреністю при завантаженні та розвантаженні.
— серія Т – спрощена, з однією стрілою. Застосовується в нескладних умовах, наприклад завантаження мішків Біг-Бег, тюків та різних компактних грузів.
— серія С відрізняється від серії «Стандарт» зворотним ходом стріли, що дає можливість ставити великогабаритні вантажі впритул до переднього борту.

Варто нагадати про те, що маневреність крана-маніпулятора забезпечує доставку вантажу до пункту призначення в умовах щільного потоку транспорту, а компактність дозволяє перемістити вантаж у важкодоступні місця і зробити завантаження в умовах обмеженого простору.

Тож більш детально ознайомитись та придбати кран-маніпулятор виробництва Amco Veba можна у нас. Звертайтеся!

Call Now Button