fbpx

DLIGHT

.

Наша позиція — дбайливе відношення до працівників

Виробничий цех компанії Д ЛАЙТСаме зараз, у складні часи для всієї країни, ми особливо наполягаємо на своїй давній та чіткій позиції: бути компанією, що виробляє і пропонує надійний та якісний продукт, невпинно розвивається, розширюється не тільки у кордонах України та країн СНД, а ще й у напрямку Європи, та, що дуже важливо, створює комфортні робочі місця.

Наша мета – допомогти зупинити трудову міграцію, що останнім часом набула загрозливих масштабів, зробити так, щоб працівники з досвідом, кваліфікацією або ж молоді робітники залишалися працювати на вітчизняних виробництвах, а не їхали в пошуках гідної зарплатні за кордон працювати не офіційно, без зарахування цього часу до стажу та без можливості отримати пільгове пенсійне забезпечення.

станок для зварювання у Д ЛАЙТНаша позиція — дбайливе відношення до працівників, дотримання правил та норм з охорони праці, надання пільг.

Саме тому так, як це встановлено підприємством, але не пізніше, ніж раз у п’ять років, ми проводимо атестацію робочих місць, посад з важкими та шкідливими умовами праці. До них на нашому підприємстві відносяться, наприклад, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах та газорізальник.

Завдяки цьому наші працівники мають безпечні умови праці, адже заміри шкідливих виробничих факторів проводить спеціальна лабораторія – «Науково-технічний, медично-екологічний центр «Екосистема», пільги, компенсації за роботу в несприятливих умовах та можливість отримання пільгового пенсійного забезпечення.

Вирішувати, де працювати та як розпоряджатися своїми знаннями й досвідом, — особисте право кожного. Але перш, ніж шукати кращого життя за кордоном, можливо, слід задуматися про те, хто ж підтримає та буде розвивати виробництво й намагатися зробити життя кращим у своїй країні?

Пропонуємо разом підтримувати Україну та українські виробничі компанії: купуйте українське і працюйте в Україні!

Тільки разом можна змінити країну та життя на краще!

Call Now Button