fbpx

DLIGHT

.

Виїздне засідання комітету ВР України у Боярці

boyarka 2019 1На базі Боярської лісової дослідницької станції НУБіП 13 грудня пройшла зустріч з учасниками комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, яка була присвячена нашим лісовим господарствам. Мета зустрічі, за словами заступника комітету Олександра Маріковського, почути думку реальних практиків і освітян, які готують нове покоління лісівників. Керівник Боярської ЛДС Анатолій Карпук представив учасникам засідання – народним депутатам України, виробничникам і представникам екологічних організацій – реалії і можливості лісничого сьогодення: виробничі, наукові та природоохоронні.

boyarka 2019 2Представники компанії DLight, як одного із провідних вітчизняних виробників спецтехніки для лісової галузі, приймали активну участь. Наші колеги продемонстрували гостям трелювальну лебідку TAJFUN та напівпричіп Forester з установленим маніпулятором Palms 7.72 в комплекті із захватами DL-70.41U, DL -70.40U. Працівники лісного господарства відзначили, причіп має високі експлуатаційні характеристики, оскільки спроектований за технологією скандинавських виробників, до того ж він на порядок дешевший за європейських аналогів.

Велике зацікавлення у гостей викликала лісова пожежна станція: її стаціонарні пункти фіксують небезпеку, що виникає, і передають дані відповідним службам. Захарченко Руслан Валерійович, начальник лісопожежної станції Вищедубеченського лісгоспа продемонстрував пожарний модуль DL-ПМ, розміщений у кузові його службового автомобіля. За рік експлуатації він показав себе як ефективний засіб в боротьбі з гасінням лісових пожеж, локалізації та ліквідації місцевих загорянь.

День пройшов дуже насичено: екскурсії лісовими масивами, демонстрація техніки та потенціалу лісних господарств, спілкування з фахівцями галузі, – всі ці заходи будуть взяті до уваги під час доопрацювання нашої техніки. Маємо надію, що все побачене і почуте придасть новий виток розвитку лісної галузі України.

Call Now Button