Виїздне засідання комітету ВР України у Боярці

08.01.2020

На базі Боярської лісової дослідницької станції НУБіП 13 грудня пройшла зустріч з учасниками комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, яка була присвячена нашим лісовим господарствам. Мета зустрічі, за словами заступника комітету Олександра Маріковського, почути думку реальних практиків і освітян, які готують нове покоління лісівників. Керівник Боярської ЛДС Анатолій Карпук представив учасникам засідання – народним депутатам України, виробничникам і представникам екологічних організацій – реалії і можливості лісничого сьогодення: виробничі, наукові та природоохоронні.

Представники компанії DLight, як одного із провідних вітчизняних виробників спецтехніки для лісової галузі, приймали активну участь. Наші колеги продемонстрували гостям трелювальну лебідку TAJFUN та напівпричіп Forester з установленим маніпулятором Palms 7.72 в комплекті із захватами DL-70.41U, DL -70.40U. Працівники лісного господарства відзначили, причіп має високі експлуатаційні характеристики, оскільки спроектований за технологією скандинавських виробників, до того ж він на порядок дешевший за європейських аналогів.

Велике зацікавлення у гостей викликала лісова пожежна станція: її стаціонарні пункти фіксують небезпеку, що виникає, і передають дані відповідним службам. Захарченко Руслан Валерійович, начальник лісопожежної станції Вищедубеченського лісгоспа продемонстрував пожарний модуль DL-ПМ, розміщений у кузові його службового автомобіля. За рік експлуатації він показав себе як ефективний засіб в боротьбі з гасінням лісових пожеж, локалізації та ліквідації місцевих загорянь.

День пройшов дуже насичено: екскурсії лісовими масивами, демонстрація техніки та потенціалу лісних господарств, спілкування з фахівцями галузі, – всі ці заходи будуть взяті до уваги під час доопрацювання нашої техніки. Маємо надію, що все побачене і почуте придасть новий виток розвитку лісної галузі України.

Отзывы закрыты.