fbpx

DLIGHT

.

Аудит BPI на виробництві компанії DLIGHT

BPI працювала з нами з січня по квітень на предмет трансформації потоку виробництва кранів DL AGRO.

Була виконана величезна робота по оптимізації виготовлення і збірки кранів, а саме зроблене відеознімання процесів виробництва, виконаний хронометраж, збалансовані по діаграмі Ганта, окремі операції виробництва, що дало можливість збільшити виробництво кранів на місяць з 40 шт до 80 шт.

Всі виробничі процеси описані в переліку СОП (стандартна операційна процедура), на робочих місцях запроваджена система 5С.

Після 3 місяців нашої самостійної роботи представники BPI провели аудит нашого стану і відзначили такі моменти:
1. СОПи написані якісно і з візуалізацією, але потрібно їх постійно допрацьовувати в зв’язку з поліпшеннями і змінами в процесах. Вони повинні бути в доступному місці і вивчатися робочими.
2. На виробничих ділянках організовані дошки з виробничими завданнями, з інформацією з організаційних питань, про присутніх працівників, про проблем на ділянках.
3. У місцях проміжного складування комплектуючих встановлені стелажі, що поліпшило візуалізацію і швидкість комплектування виробів для виробництва, але потрібно ще доопрацювати систему секційного зберігання на них.
4. За цехам виконана виробнича розмітка з виділенням зон зберігання піддонів, допоміжного обладнання і проходів. Необхідно цю розмітку нанести на схемах виробничих цехів.
5. Ще потрібно розробити стандарти робочих місць і навчання працівників.

 
 
Call Now Button