fbpx

DLIGHT

.

Пропонуємо обладнання для розчищення трас ЛЕП

Своєчасне та якісне розчищення та розширення трас повітряних ліній електропередач є запорукою безаварійних робіт на лініях. Підвищена увага до цього напрямку пояснюється тим, що аналіз аварійності показує: однією з основних причин технологічних порушень роботи енергообладнання є падіння дерев з лісового масиву та перекриття порослю проводів повітряних ліній. Своєчасне, якісне та правильно організоване розчищення трас ЛЕП є кращою профілактикою збоїв електропостачання під час ураганів, гроз, рясних снігопадів та інших природних явищ.

Сьогодні найбільш прогресивним засобом розчищення від небажаної деревинно-чагарникової рослинності вздовж лінійних об’єктів є технологія мульчування. Механізований спосіб є не тільки найбільш ефективним та швидким, але й найбільш екологічним. Використання мульчерів дозволяє виконати повне розчищення на термін до 8 років, тобто ця технологія в 4 рази ефективніше, ніж хімічний та ручний методи.

В основі методу мульчування лежить використання тракторів-мульчерів, оснащених лісовими фрезами. Мульчер зрізає рослинний покров, подрібнює його та перемішує з верхнім шаром ґрунту. Подрібнені порубкові залишки удобрюють ґрунт та підвищують її здатність до самовідновлення. Мульчування дозволяє звести в одну технологічну операцію весь процес розчищення та замінює такі процеси, як рубка, складування, вивезення, спалювання, а також утилізація порубкових залишків. Мульчер замінює роботу декількох бригад вальників, що дозволяє оптимізувати весь процес, а також виключає падіння дерев на лінії електропередач, що значно підвищує безпеку проведення робіт на таких об’єктах.

Технологія мульчування несе за собою високу продуктивність, культуру виконання робіт, дбайливе ставлення до лісу, чистоту та порядок на території, що розчищається, а також не завдає шкоди лісовому господарству та сприяє безперебійній роботі ЛЕП.

[row]
[span12]
ЛЕП до розчищення ЛЕП після розчищення
[/span12]
[/row]

Більш детальну інформацію про мульчери Ви можете дізнатися тут.

Відео роботи мульчеру

Call Now Button