fbpx

DLIGHT

.

Подорож делегації до Чехії

З 6 по 8 листопада спільна делегація з України та Білорусі відвідала Чехію. До складу делегації увійшли: керівник компанії «Д ЛАЙТ» Дмитро Ляшенко, Директор ТОВ «Д ЛАЙТ-Сервіс» Ігор Кондратенко, начальник Сумського ОУЛМГ Віталій Ігнатченко, директор Бориспільського ЛГ Олександр Коренєв, директор Роменського ЛГ Олег Салов, директор Свеського ЛГ Олег Закусило та Голова Представництва «Vimek AB» в Республіці Білорусь Сергій Родіонов.

В Чехії спільна українсько-білоруська делегація відвідала компанію ENTRACON. Шведсько-чеська компанія ENTRACON займається виробництвом, реалізацією та обслуговуванням малих лісогосподарських машин як для лісового господарства, так і для сільгоспвиробників. Ці машини задовольняють всі потреби ефективного неруйнівного виробництва деревинної маси з якомога мінімальним втручанням в лісову екологію та з мінімальними оперативними витратами. Крім того, компанія займається виробництвом допоміжного обладнання, такого як харверстерні головки, грейфери, та траки.

В ході візиту гості відвідали виробничі потужності компанії ENTRACON, ознайомилися із зразками продукції а також подивилися техніку в роботі під час демонстраційного показу в одному з лісових угідь.

Call Now Button