fbpx

DLIGHT

.

Інформаційний реліз — березень 2014

ТОВ «ВЕЛМАШ-УКРАЇНА» працює на ринку спеціалізованої техніки більше 12 років. Це одне з ведучих підприємств з виробництва та поставки спецтехніки. В нашій компанії працює більше 80 співробітників, а саме інженери, конструктори, менеджери.

Крім виробництва компанія займається сервісним обслуговуванням на території замовника. Девіз сервісу: «Ми їдемо до клієнта, а не клієнт до нас». Для розвитку сервісу нами були створені регіональні сервісні центри, а саме:

— Сервісний центр «Північ» — м.Київ — Кондратенко Ігор — к.т. 050-3059822
— Сервісний центр «Схід» — м.Харків — Дуднік Олег – к.т. 050-3441820
— Сервісний центр «Карпати» — пгт Міжгір’я Закарпатської обл. — Гавриш Іван — к.т. 050-3441846
— Сервісний центр «Захід» — м.Львів — відкриття у квітні!

ТОВ «Д ЛАЙТ» — це організаційно-управлінська компанія, яка займається пошуком клієнтів, проведенням переговорів, укладанням договорів і подальшим їх супроводом з метою розширення ринку збуту спеціалізованої техніки. Тільки Вона займається імпортом в Україну та продажем всього обладнання.

Наші фахівці – спеціалісті відділу з продажу спецтехніки:

Подрібнювач, системи навігації GPS, дровоколи, лебідки — менеджер Коваль Євген — к.т. 050-4025630
Лісні маніпулятори та тракторні причепи – менеджер Севелір В’ячеслав — к.т. 050-3441826
Гачкові і тросові крани – менеджер Бабенко Ігор — к.т. 050-3442986
Запчастини – менеджер Єльцов Олексій — к.т. 050-3441816
Лісовози та інша лісова техніка – начальник відділу Велентеєнко Володимир — к.т. 050-3441795

Тільки ці співробітники займаються продажем спецтехніки. Всі, хто пропонують від імені нашої компанії, за виключенням вищевказаних, не є менеджерами нашої компанії! На ринку спецтехніки представлені дві наші компанії – ТОВ «Д ЛАЙТ» — директор Городніченко Владислав Олександрович, та ТОВ «ВЕЛМАШ-УКРАЇНА» — директор Ляшенко Дмитро Євгенійович.

Розуміючи ситуацію, що склалася на території України, повідомляємо Вам, що ми готові знаходити будь-які рішення для подальшого співробітництва наших підприємств. Ми розуміємо, що життєдіяльність нашого підприємства безпосередньо залежить від наших клієнтів. Вважаємо за необхідне внести свій мінімальний внесок у цей економічно важкий час, а саме максимально знизити рентабельність на нашу продукцію.

Ви отримуєте якісний сервіс та надійного партнера для довгострокового співробітництва!

Call Now Button