fbpx

DLIGHT

.

Наша участь у виставці «Деревообробка-2019»

Д ЛАЙТ на виставці Деревообробка 2019Лебідка трелювальна TajfunКотрий рік поспіль наша компанія бере участь у міжнародній спеціалізованій виставці обладнання й інструменту для лісового господарства «Деревообробка». В цьому році заход відбувається з 14 по 17 травня у м. Львові.

Даний торговий майданчик надає безліч можливостей обмінятися досвідом та презентувати новинки деревообробної техніки. Ми ретельно готувались до цієї події: на нашому виставочному стенді презентується модернізована спецтехніка — лебідка Tajfun, пожежний модуль та напівпричеп Forester.

Ми чутливо реагуємо на відгуки наших клієнтів, — саме тому техніка на виставці містить всі доробки та опції, які враховують потреби та зауваження наших замовників. Представники компанії професійно розповідають гостям про характеристики машин та особливості їх експлуатації, тому зворотній зв’язок не змусив себе довго чекати – вже в перший день відчули наплив відвідувачів стенду та суттєвий попит.

Ми впевнені, що результат участі у виставці «Деревообробка» буде позитивним: нас очікують нові знайомства та замовлення.

Call Now Button