fbpx

DLIGHT

.

Компенсація витрат на придбання DL Agro за рахунок держави

маніпулятор на трактор вітчизняного виробництваУкраїнський уряд за метою підтримки вітчизняних аграріїв та виробників сільськогосподарської техніки частково компенсує витрати аграріїв на придбання техніки українського вироництва. Таким чином, ви можете придбати у нас кран маніпулятор DL Agro зі знижкою 25%, яку компенсує держава.

Як отримати 25% компенсацію?

1. На сайті Мінагрополітики Ви можете перевірити у затвердженому списку «Оновлений перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету» від 05.12.17 №3, що на наш тракторний маніпулятор DL Agro розповсюджується компенсація (номер крану в списку — 56).

2. Потрібно мати або відкрити рахунок в одному з державних банків: ПРИВАТБАНК, ОЩАДБАНК, УКРЭКСИМБАНК, УКРГАЗБАНК та провести з нього 100% оплату за обладнання заводу-виробнику або дилеру, який внесений в перелік компенсації.

3. Після оплати та отримання обладнання вам знадобиться подати наступні документи у державний банк:
— Заяву установленої форми.
— Копію платіжного доручення.
— Акт прийому-передачі обладнання.

4. Мінагрополітики перераховує компенсацію у розмірі 25% від вартості Товару в банк, а той протягом доби зараховує гроші на рахунок сільгоспвиробника.

5. Запитання та пояснення за телефонами: (050) 325-14-42, (057) 340-08-08

Очікується, що у 2018 році обсяг асигнувань на компенсації сільськогосподарським товаровиробникам досягне 1 млрд грн.

кран маніпулятор DL Agro зі знижкою 25%