Увага! Акція від компанії “Д ЛАЙТ-СЕРВІС”

04.05.2017

В період з 10 травня по 10 серпня 2017р компанія "Д ЛАЙТ-СЕРВІС" проводить акцію "Діагностика +".

На Ваш вибір ми пропонуємо наступні умови для участі в акції:
- заявка на діагностику від 2х одиниць КМУ (діагностика кожної третьої одиниці буде проведено безкоштовно);
- заявка на виїзд фахівця на відстань понад 200 км від Сервісного центру (кожна третя нормо/ година у подарунок).

Діагностика маніпуляторів проводиться атестованим сервісним інженером компанії "Д ЛАЙТ-СЕРВІС" за допомогою тест-устаткування американського виробництва, сервісний автомобіль укомплектований всім необхідним обладнанням, включаючи нові агрегати (насоси, розподільники та компоненти).

В ході роботи, без демонтажу з автомобіля замовника, проведеться діагностика стану, продуктивності та максимального тиску насоса, а також перевірка гідравлічного розподільника на герметичність, міжсекційні витоки, відповідність тиску запобіжних клапанів та загального стану гідросистеми і гідроциліндрів.

У разі необхідності сервісний інженер виконає необхідні регулювання запобіжних клапанів та дасть рекомендації щодо оптимізації гідравлічної схеми відповідно до Ваших побажань.

Крім цього, власникам маніпуляторів марки ВЕЛМАШ та DL, придбаних у компанії "Д ЛАЙТ", в період з 10 травня по 10 серпня надається знижка на запасні частини в розмірі від 5%!

Дізнатись детальну інформацію про терміни, місце та умови проведення акції, залишити заявку Ви можете за телефоної лінії +38 (050) 40-444-00 або +38 (050) 305-98-22, а також у регіональних мобільних сервісних центрів компанії "Д ЛАЙТ-СЕРВІС".

Отзывы закрыты.