fbpx

DLIGHT

.

Ми відвідали ярмарку лісової техніки в Швеції

З 7 по 10 червня 2017 року в Швеції пройшов найбільший в світі ярмарок лісового господарства Elmia Wood. Ярмарка Elmia Wood проводиться раз на чотири роки прямо в лісі поблизу шведського міста Йончепінг.

Щоденна програма ярмарку цього року була більш насиченою, ніж будь-коли, та включала в себе шоу, конкурси, церемонії нагородження, мережеві заходи та семінари. Основні події включали Кубок світу та Чемпіонат Швеції операторів форвардерів.

Ще одним магнітом для відвідувачів став новий розділ ярмарки – «Дрон-зона», в якій проходили конференції та демонстрації зручності використання дронів в програмних додатках для лісового господарства.

Багато хто з провідних світових виробників презентував новинки своїх продуктових лінійок лісозаготівельних машин, серед них Farmi, Palms, Tajfun та ін.

Elmia Wood 2017 в цифрах це: 85 000 м2 виставкової площі, 555 експонатів з 28 країн світу, 200 з яких були представлені на ярмарку вперше, 131 000 м2 демонстраційної зони, де в роботі показані 143 великогабаритні машини, майже 42 000 відвідувачів.

В якості ознайомчої поїздки ярмарок відвідала й делегація з України, що була представлена працівниками лісової промисловості та співробітниками компанії «Д ЛАЙТ».

Компанія «Д ЛАЙТ» дякує організаторам подібного роду заходів за можливість бути в курсі європейських передових тенденцій розвитку лісової галузі та обмін досвідом з провідними світовими виробниками лісової техніки!

Call Now Button