Виставка “Енергоефективність – 2017” відбулася!

13.11.2017

7 – 9 листопада 2017 року на одній з найбільших в Україні міжнародній виставковій площадці – "Міжнародному виставковому центрі" відбулася X Міжнародна спеціалізована виставка "Енергоефективність. Відновлювальна енергетика - 2017", в якій прийняла участь компанія "Д ЛАЙТ". Це ключова подія України в сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Ділова програма супутніх заходів виставки включала Міжнародний інвестиційний бізнес-форум з питань енергоефективності та альтернативної енергетики, а також конференції, семінари, презентації та круглі столи.

На виставці була представлена продукція виробництва компанії Farmi Forest (Фінляндія) – тріскодробарка СН27, що дозволяє подрібнювати для переробки в однорідну високоякісну паливну тріску найрізноманітніший деревний матеріал діаметром до 270 мм: гілки, стовбури, цілі дерева, відходи пилорам, обапол і тому подібний матеріал.

Крім того, на стенді ТОВ "Д ЛАЙТ" під час виставки працювали представники Фінської компанії BIOFIRE OY: виконавчий директор Рейо Сантала та Рейн Ломппі.

Компанія BIOFIRE OY виготовляє та постачає працюючі на біопаливі котельні установки, що відрізняються надійністю та довгим терміном служби. BIOFIRE OY в першу чергу відома своїми надійними горілками Palokärki.

Отзывы закрыты.