fbpx

DLIGHT

.

Виставка «Енергоефективність — 2017» відбулася!

7 – 9 листопада 2017 року на одній з найбільших в Україні міжнародній виставковій площадці – «Міжнародному виставковому центрі» відбулася X Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювальна енергетика — 2017», в якій прийняла участь компанія «Д ЛАЙТ». Це ключова подія України в сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Ділова програма супутніх заходів виставки включала Міжнародний інвестиційний бізнес-форум з питань енергоефективності та альтернативної енергетики, а також конференції, семінари, презентації та круглі столи.

На виставці була представлена продукція виробництва компанії Farmi Forest (Фінляндія) – тріскодробарка СН27, що дозволяє подрібнювати для переробки в однорідну високоякісну паливну тріску найрізноманітніший деревний матеріал діаметром до 270 мм: гілки, стовбури, цілі дерева, відходи пилорам, обапол і тому подібний матеріал.

Крім того, на стенді ТОВ «Д ЛАЙТ» під час виставки працювали представники Фінської компанії BIOFIRE OY: виконавчий директор Рейо Сантала та Рейн Ломппі.

Компанія BIOFIRE OY виготовляє та постачає працюючі на біопаливі котельні установки, що відрізняються надійністю та довгим терміном служби. BIOFIRE OY в першу чергу відома своїми надійними горілками Palokärki.

Call Now Button