fbpx

DLIGHT

.

Про те, як ми брали участь у трьох виставках та двох презентаціях одночасно

web 3 1Минулий тиждень став для нас напрочуд багатим на участь у декількох заходах одночасно!
Вважаєте, що побувати у трьох місцях одночасно неможливо? Мусимо вас розчарувати!
Можливо!
Достатньо мати бажання та співробітників компанії, які вболівають за свою справу!
Впевнені, ні для кого не є секретом, що вже рік працює наше офіційне представництво у Польщі, і що влітку ми вже брали участь в агро виставці Opolagra. Тож з 20 по 23 вересня продовжили рух Польщею та представили нашу компанію і маніпулятор DL AGRO на черговому заході, виставці Agro Show 2018, що проходила у Беднарах.
У Києві на міжнародній виставці машин та обладнання для лісового господарства «Лісдеревмаш» з 25 по 28 вересня ми не тільки представили техніку, яку пропонуємо нашим замовникам, а ще й провели дві презентації!
Розповіли про наш новий продукт, GPS-моніторинг, який прийде на допомогу лісовим господарствам та дозволить контролювати витрати палива, підвищувати дисципліну водіїв, оптимально планувати маршрути та має карту лісових доріг і виділів саме тої місцевості, де знаходиться техніка замовника.
А також презентували нову професію, «Оператор маніпулятора», якій тепер можна не тільки навчитися, але й отримати документ державного зразка. Програма розрахована на місяць, лекційні заняття проходитимуть у ХЦТПО (м. Харків), а ось практичні – на базі виробництва нашої компанії саме на тих маніпуляторах, які використовують у роботі лісові господарства.
Але і це ще не все!
Поки в Києві ми показували лісову техніку, в цей же час у Кропивницькому, на Agro Expo 2018, наші представники презентували ребрендований маніпулятор DL AGRO та нашу нову розробку для аграріїв, причеп зі стаціонарно встановленим на ньому краном-маніпулятором, за допомогою якого можна вантажити та перевозити кілька мішків типу «Big bag».
web 3 1

web 4

web 5

web 1

web 2

web8

Call Now Button