fbpx

DLIGHT

.

Візит фінських партнерів з Farmi Forest

Зустріч з керівництвом Farmi ForestСьогодні ми приймаємо гостей і водночас наших давніх партнерів, керівників компанії Farmi Forest — Ilkka Kuuramaa, Hannu Ojanperä, Juha Pasanen.

Farmi Forest Corporation — фінська машинобудівна компанія, заснована у 1962 році. Спеціалізується на виробництві обладнання для лісозаготівлі та переробки деревини. За період свого існування Farmi стала одним з світових лідерів на деревообробному ринку. В основі успіху фінської компанії лежить правильне виявлення потреб клієнта, комплексний підхід до розробки спеціалізованої техніки та її ключових показників: надійності, якості і безпеки.

В рамках дводенного візиту заплановано провести аналіз роботи у минулому році, розглянути ряд перспективних напрямків щодо подальшої співпраці та участі Д ЛАЙТ в комерційно-партнерських проектах.

Нам приємно усвідомлювати, що котрий рік поспіль в особі нашої компанії Farmi бачить надійного партнера, який поділяє спільні цінності, виробляє та пропонує споживачам якісне деревообробне обладнання і, таким чином, гідно представляє фінського виробника на ринку України.

Сподіваємося на подальшу продуктивну співпрацю на українському ринку спецтехніки. Завжди раді приїзду фінських партнерів до нас у гості!

Call Now Button