fbpx

DLIGHT

.

Пожежні модулі – на допомогу кожному лісгоспу!

Демонстрація пожежного модулюПожежний причіпІ вже чомусь так повелося: думати, що краще – де б то не було, але не у нас. Адже вітчизняний виробник в більшості випадків пропонує продукт не тільки якісний та економічно вигідний! Вітчизняний виробник завжди добре знає особливості галузі та побажання потенційних замовників.

Настав час, коли пожежонебезпека неймовірно висока! А тому кожен лісгосп зобов’язаний мати в своєму розпорядженні те обладнання, яке, в разі необхідності, допоможе локалізувати загоряння до приїзду пожежних.

У минулу п’ятницю один з підрозділів ДСНС Херсонської області відвідали представники Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM). Пожежна мотопомпаМотопомпа пожежна - демонстраціяМетою їхнього приїзду стало бажання налагодити співпрацю з передачі гуманітарної допомоги у вигляді пожежно-технічного обладнання.

Не змогли пропустити цей захід і ми: показали та протестували на очах фахівців пожежний модуль, що виробляє наша компанія. Як виявилося — не дарма!

Схвалення від співробітників ДСНС отримали, зацікавленість з боку представників місії також зазначили! Тож п’ятниця була вдалою та продуктивною!

Пожежна мотопомпа виробництва УкраїниЗ усіх питань, що стосуються придбання пожежного модуля або ж за консультацією ви можете звертатися за телефоном (050) 401-67-97.

Call Now Button