fbpx

DLIGHT

.

Ми прийняли участь у виставці «ПожТех-2017»

з 10 по 13 жовтня 2017р. у м. Києві пройшов щорічний міжнародний виставковий форум «Технології захисту/ПожТех-2017». За 15 років існування форум набув статусу головного галузевого виставкового проекту в сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту і рятувальної справи. Даний Форум — це не тільки демонстрація сучасних технічних систем безпеки та засобів захисту, а й просування перспективних розробок та інноваційних технологій в Україні.

Експозиція Форуму — це унікальна бізнес-платформа для презентації нових продуктів і реклами товарів, що вже мають попит серед цільової аудиторії з усієї України: від технічного персоналу до топ-менеджерів виробничої та торгової сфер, державних структур. Тут можна дізнатися про мінливі потреби ринку з «перших рук», продемонструвати переваги обладнання не тільки в статиці, але і в дії під час демонстраційних показів на відкритому майданчику.

Щорічно, в дні роботи, Форум збирає до 5000 фахівців і зацікавлених осіб для обговорення великої кількості актуальних на сьогоднішній день питань, присвячених промисловій та пожежній безпеці.

Компанія «Д ЛАЙТ», в рамках Форуму, представила розробку власного виробництва — пожежний причіп ПЦ 0505. Техніка призначена для локалізації та ліквідації загорянь, гасіння лісових пожеж, а також для забезпечення пожежної безпеки та доставки води в віддалені населені пункти. Універсальність цієї установки забезпечується максимальною пристосованістю до транспортування, як за допомогою буксирування легковим автотранспортом на шасі причепа, так і в кузові автомобіля, пікапа, причепа. Дана установка має можливість подавати воду з власної ємності або з зовнішніх джерел. Пожежний модуль може ефективно використовуватися на сільськогосподарських підприємствах, малих і середніх виробничих підприємствах, лісових господарствах і на інших об’єктах. Модуль дозволяє мінімізувати час реагування в разі виникнення пожежі та оперативно локалізувати або ліквідувати загоряння на початковій стадії своїми силами без залучення великої техніки.

Call Now Button