fbpx

DLIGHT

.

Візит представників лісової галузі України

22 червня компанія «Д ЛАЙТ» приймала з робочим візитом делегацію працівників лісової галузі України в складі: заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря, Начальника ХОУЛМГ Олександра Зінченка, Першого заступника начальника ХОУЛМГ Олександра Попова, Заступника начальника ХОУЛМГ Людмили Хворостяної, Директора ДП «Жовтневе лісове господарство» Руслана Чагаровського та головного інженера ДП «Жовтневе лісове господарство» Дмитра Діденко.

В ході візиту гості відвідали ДП «110 Харківський автомобільний ремонтний завод», де ознайомилися з умовами ремонту та відновлення лісової автомобільної техніки.

Далі делегація перемістилася на виробничі площі ТОВ «Д ЛАЙТ», де керівник Дмитро Ляшенко провів презентацію компанії, ознайомив присутніх з асортиментом пропонованої продукції: маніпуляторами, автомобілями, причепами, тріскодробарками, пожежними модулями, трелювальними лебідками та ін.

В ході зустрічі обговорювалися питання оновлення парку техніки в лісових господарствах та подальша співпраця з підприємствами лісозаготівельної галузі України.

Після цього делегація переїхала до угідь Жовтневого лісгоспу (Харківська обл.), де подивилася в роботі подрібнюючий комплекс з переробки порубкових залишків у складі трактора МТЗ, тріскодробарки Farmi СН 27 АСС (виробництво Фінляндія) та крана-маніпулятора Palms 530 (виробництво Естонії), а також пожежний модуль ПЦ 0505.

Call Now Button