fbpx

DLIGHT

.

Участь у IV з’їзді лісівників України

IV з’їзд лісівників України14 березня 2019 року у Луцьку відбувся IV з’їзд лісівників України. Метою заходу є розгляд сьогоднішнього стану лісного господарства. Учасники з’їзду значну увагу приділили опрацюванню спільних рішень вітчизняних фахівців, закордонних експертів, представників деревообробного сектору щодо подальшого функціонування та реформування лісового господарства на основі світових стандартів та досвіду.

IV з’їзд лісівників у ЛуцькуНам приємно відзначити, що на з’їзді з доповіддю виступив керівник компанії «Д ЛАЙТ» Дмитро Ляшенко. Адже наша компанія — одна з небагатьох на ринку, яка пропонує комплексний підхід до переробки деревини та доставки її споживачам, охорони праці та підвищення престижу професій лісової галузі у суспільстві. Ми пропонуємо:
— широкий асортимент лісозаготівельної техніки: трелювальний трактор, лебідки, причепи, маніпулятори лісові, дровоколи, дробарки, тощо;
— для охорони навколишнього середовища та праці: протипожежну техніку — пожарний модуль та причеп–цистерну;
Виступ голови компанії Д ЛДАЙТ на IV з’їзді лісівників України— інноваційний продукт – систему моніторингу Д ЛАЙТ GPS, яка забезпечує ефективний контроль та управління автопарком за рахунок автоматизації логістики, супутникового стеження, аналізу даних;
— навчання за професією «Оператор маніпулятора» на базі нашого виробництва;
— організацію конкурсів «Кращий оператор маніпулятора» в Україні.

На високому рівні було оцінено наше прагнення відповідати європейським стандартам виробництва спецтехніки, зацікавили система GPS моніторингу та навчання новій професії з подальшим отриманням свідоцтва державного зразка.

Дякуємо керівництву Агенції за можливість виступити на з’їзді, продемонструвати наші досягнення та потенціал. Маємо надію на подальший розвиток та плідну співпрацю в секторі лісного господарства за державною підтримкою.

Call Now Button