Новітні технології на допомогу лісовим господарствам – моніторинг DLIGHT GPS

10.02.2019

GPS мониторинг презентацияВпевнені, сьогодні майже всі знають про те, що ж таке GPS та які можливості відкриває ця система глобального позиціонування.

Ми надаємо повний комплекс послуг (саме це задекларовано й у нашому слогані) – від першої консультації майбутнього замовника до технічної та сервісної підтримки під час користування тією технікою, яку було придбано в нашій компанії. Але розвиватися – це шукати нові варіанти та засоби, що зроблять більш легкою та прогнозованою роботу саме наших клієнтів.

GPS слежение для лесных хозяйствТож презентуємо новий продукт – систему моніторинга D LIGHT GPS - та одразу задекларуємо його переваги в порівнянні з іншими системами моніторингу:
- контроль місцерозташування;
- контроль палива для зниження витрат;
- можливість підключення карти лісових кварталів (це дозволяє визначити, де знаходиться техніка в даний час);
- виклик ТО для техніки (це дозволяє зменшити знос обладнання та кількість виходу техніки з ладу);
- отримання інформації про мотогодини (навіть, якщо немає сигналу супутника трекер зберігає понад 50 000 записів, а це 12 годин роботи без покриття!);
Презентация системы GPS мониторинга в Харькове- прямий зв’язок з менеджером;
- сервери, що розташовані на території країн ЄС;
- можливість доступу зі всіх пристроїв: WEB, Android, iOS;
- резервне копіювання даних.

Наша розробка, DLIGHT GPS, - це фундамент для розвитку інформаційної підтримки лісового сектора, що дозволяє економити час, ресурси та кошти. Про все це ми розповідали на нашому черговому семінары, що проходив напередодні новорічних свят у нашому Харківському офісі.

Хочете дізнатися більше? Телефонуйте: 050 107 70 37

Отзывы закрыты.