Ми прийняли участь у виставці “Зернові технології 2018”

04.03.2018

З 21 по 23 лютого 2018 року в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ), м.Київ, Броварський пр-т, 15 відбулася виставка "Зернові технології 2018", участь в якій взяла і компанія "Д Лайт".

Зернові Технології - найбільший агропромисловий форум, який посідає провідне місце в АПК України як комплекс інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки і транспортування зернових, бобових, круп'яних і олійних культур. Виставка об'єднала провідних операторів ринку - виробників та дилерів галузі у форматі спеціалізованої заходи.

На виставці було широко представлено обладнання для зберігання та переробки зернових і олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів і хлібоприймальних пунктів борошномельної, круп'яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та телекомунікаційні мережі, техніка і технології для виробництва зернової продукції більш ніж 300 компаніями з України та зарубіжних країн, які займають лідируючі місця на вітчизняному та міжнародному ринках.

В рамках виставки компанія "Д ЛАЙТ" представила модернізований маніпулятор DL Agro, призначений для використання в фермерських та сільськогосподарських підприємствах для завантаження/розвантаження посівного матеріалу, добрив та інших сипучих вантажів, які транспортуються в мішках класу "Біг-Бег".

Більш детальну інформацію по маніпулятору DL Agro можна отримати на сайті

виставка Зернові технології 2018

маніпулятор DL Agro для навіски на трактор

Отзывы закрыты.