fbpx

DLIGHT

.

Ми прийняли участь у виставці «Зернові технології 2019»

Выставка Зерновые технологии 2019Наші представники тільки-но повернулись, мабуть, з головної події у аграрному секторі нашої країни – виставки «Зернові технології 2019».

Ця виставка – міжнародна, щорічно відбувається у МВЦ Києва та збирає велику кількість як учасників, так і відвідувачів. До речі, саме ця подія – реальний майданчик для укладання договорів, зустрічей з потенційними замовниками, пошуку саме тієї техніки, яка так потрібна у роботі. Тут тісно переплетені як ділова програма, так і можливість ознайомитися з новими технологічними рішеннями.

Манипулятор DL AGRO на выставкеНаша компанія ретельно готувалась до виставки, розуміючи, як важливо показати саме той продукт, що необхідний замовнику. І, звичайно ж, ми це зробили: привезли кран-маніпулятор DL AGRO, що вже зарекомендував себе не тільки на ринку України, а й у Європі (до речі, саме у ці дні ми презентуємо його на виставці SIMA 2019). А й новинку нашого виробництва – тракторний напівпричеп DL Agromaster.

Полуприцеп DL Agromaster на выставкеТакий причеп спроектований та виготовлений на виробництві компанії «Д ЛАЙТ» і призначений для того, щоб перевозити, а також самостійно завантажувати та розвантажувати будь-який вантаж. До того ж використовувати його можна не тільки у посівну, а й у господарстві для перевезення деревини, тюків, сипучих вантажів.

Тому не дивно, що відвідувачі не проходили повз наш виставковий стенд, цікавились можливостями, технічними даними та були приємно здивовані нашою пропозицією та сучасним виглядом техніки.

Тож із заходу ми повертаємося у гарному настрої, з книгою контактів, яка поповнилася новими іменами майбутніх замовників, та позитивними емоціями від зустрічей з постійними партнерами, які вже стали нашими друзями.

Call Now Button