fbpx

DLIGHT

.

Напівпричеп зерновоз за індивідуальним замовленням!

Изготовление полуприцепа зерновоза по индивидуальному заказуШановні партнери!

Компанія Д ЛАЙТ пропонує — Шасі напівпричепа зерновозного!

Збірка будь-якої комплектації за індивідуальним замовленням!

Технічні характеристики продукції:

Шасі

Сталева конструкція виготовлена з конструкційної сталі, допустиме навантаження на вісь 9 тонн, осі SAF INTRA DISC Custom Desigh або BPW (на вимогу) з дисковим гальмом і посиленим підшипниковим вузлом, підвіска пневматична з автоматичним вирівнюванням, плита зчіпки з 2-дюймовим шкворнем, двохшвидкісні опорні домкрати SAF/BPW, боковий протівоподкатний захист, що відповідає вимогам ECE.

Колеса

7 шт. сталеві ободи, шини 385/65 R22,5″

Гальмівна система: відповідає вимогам ECE, автоматичне регулювання гальм, антиблокувальна система EBS фірми KNORR-BREMSE.

Електричне обладнання

24V, що відповідає правилам ECE і ADR, задні ліхтарі об’єднані з ліхтарем заднього ходу, противотуманною фарою, покажчиками повороту, а також трикутниками відбиття світла, освітлення номерного знака, габаритні вогні, бічне освітлення, світловідбиваючі щити, 2 розетки, а також розетки EBS, розміщені на передній стіні без сполучних проводів.

Окраска

Всі сталеві елементи перед фарбуванням пройшли дробоструминневе очищення, нанесення ЛКП у фарбувальній камері, колір на вибір замовника по каталогу RAL.

Додаткове оснащення

Ємність для води (рукомийник), ящик для інструментів, манометр тиску, 2 клина з кріпленням, 6 повних крил, підйомна перша вісь, замок Hyfix.

Доступні опції

Підйомний задній захист, система контролю навантаження на вісі, додаткова корзина для запасного колеса.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, — дзвоніть!

☎️ (050) 347‑27‑05, (067) 351‑45‑15

Кваліфіковані фахівці дадуть відповідь на Ваші питання та допоможуть зібрати потрібну комплектацію!

Call Now Button