fbpx

DLIGHT

.

Устаткування для розчищення територій від непотрібної рослинності

мульчер купити в україніРаніше технологія мульчування широко використовувалася тільки в країнах Європи та США, а тепер прийшов час її поширення і в нашій країні. Час показав, що цей метод є практично найвигіднішими як економічно, так і технологічно, не вимагаючи великого використання людських трудовитрат.

Власникам автопарку міні-техніки, що простоює в літній період, для розчищення території від непотрібної рослинності (порості, чагарнику та ін.) компанія «Д ЛАЙТ» пропонує використовувати навісні гідравлічні мульчери TMC Cancela (Іспанія) серії TWS.

гідравлічний мульчер ІспаніяЦе обладнання дозволить Вам з мінімальними витратами доглядати за невеликими за територією лісовими насадженнями. Мульчери серії TWS мають не тільки добру конструкцію з міцним сталевим корпусом, але й систему Sidestep, що дозволяє обходити перешкоди з боків корпусу рами, що не приводить до порушення цілісності карданної передачі. Максимальний діаметр зрізаного матеріалу 60 мм. З більш детальними характеристиками мульчерів серії TWS та відео його роботи Ви можете ознайомитися тут.

Менеджери нашої компанії допоможуть Вам підібрати відповідну модель мульчера та виконають його агрегатування.
Нагадуємо, що компанія «Д ЛАЙТ» є офіційним дистриб’ютором компанії ТМС Cancela та здійснює не тільки продаж техніки, але й забезпечує її гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Call Now Button