fbpx

DLIGHT

.

Inter Agro 2018

12 1Час летить так стрімко, що, здається, все заплановане встигнути просто неможливо!
У цьому вирію подій, змін та невпинного розвитку не завжди є час на підведення підсумків, але для того, щоб зрозуміти: ми не стоїмо на місці, іноді треба знаходити час і на це.
Тож, остання цього року аграрна виставка пройшла для нас на емоційному підйомі.
Inter Agro цього року – це велика кількість учасників, відвідувачів, гарний настрій, теплі зустрічі і взагалі тепла атмосфера, адже навіть погода сприяла тому, щоб було саме так!14
Безліч спілкувань з нашими партнерами та замовниками, гарні відгуки яких про наш маніпулятор DL AGRO надають натхнення та розуміння, як важливо не просто пропонувати ту або іншу техніку. Важливо пропонувати саме те, що потрібно нашому замовнику, саме той продукт, який спростить роботу, зробить її менш енергозатратною, якісною та продуктивною!
515Звичайно ж, не тільки із вже існуючими замовниками довелося побачитися, ця виставка виявилася чудовим майданчиком для нових знайомств та поповнення нашого списку контактів новими іменами.
Окремо хочеться віддячити нашим постійним партнерам – компанії ЮТО Україна, у тандемі з якими ми беремо участь вже не в першій виставці!
Тих, хто не мав змоги побачити нашу техніку в ці дні, запрошуємо на зустріч з нами вже на виставці «Зернові технології» або ж на нашому виробництві – ми завжди раді гостям!

Call Now Button