fbpx

DLIGHT

.

Міжнародні Дні Поля 2019 — новий формат виставок с/г техніки

Д ЛАЙТ на виставці Міжнародні Дні Поля«Міжнародні Дні Поля» для компанії «Д ЛАЙТ» є новою платформою та альтернативою для статичних виставок. В польовому форматі інформація сприймається значно ефективніше, оскільки техніка та технології показуються в динаміці та часовому проміжку, що дає змогу порівняння з іншими варіантами. Цього нам не дає жодна статична експозиція на виставках. Даний формат виставки найкраще підходить, щоб познаймитись з новими потенційними покупцями, як з починаючими фермерами, так і з професіоналами для обміну досвідом та напрацюваннями.

Міжнародні Дні Поля Д ЛАЙТПід час проведення триденного «Дня Поля-2019» в період з 19 по 21 червня ми мали можливість поспілкуватись з нашими постійними клієнтами, а також познаймитися з потенційними покупцями, почули їх побажання по розширенню лінійки нашої продукції. Було багато учасників, ми побачили нові тенденції і напрямки у розвитку аграрного ринку, демонстрацію новинок модернізованої спецтехніки та спецобладнання і вдосконалення сільського господарства в цілому.

В наступному році наша компанія також планує брати участь у цьому заході європейського формату. Ми віддаємо перевагу «Міжнародним Дням Поля» через їх новизну в Україні та прекрасний імідж за кордоном і сподіваємось, що завдяки участі в данній виставці ми розширимо наші ринки збуту, як в Україні, так і в Європі.

Call Now Button