fbpx

DLIGHT

.

Компанія «Д Лайт» отримала сертифікат на систему управління якістю

Сертіфикат ISO 9001:2009 Д ЛАЙТ23 січня 2017 року за результатами ресертифікаційного аудиту за міжнародними стандартами ISO 9001, проведеного ДП «Харківстандартметрологія», компанія ТОВ «Д ЛАЙТ» отримала новий сертифікат, що підтверджує відповідність системи управління якістю вимогам цих стандартів.

Галузь дії сертифікату − виробництво машин та іншого підіймального устаткування для підйому, переміщення, навантаження/розвантаження, призначеного для встановлення на дорожні автотранспортні засоби, виробництво причепів та напівпричепів, автомобілів спеціального призначення, технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів.

Сьогодні сертифікація ISO носить добровільний характер і є офіційним документом, який підтверджує розробку та впровадження в організації систем менеджменту якості. Досвід зарубіжних країн свідчить, що використання таких систем дозволяє мінімізувати брак на виробництві та, як наслідок, скоротити витрати підприємства на 25%.

Система менеджменту якості, що відповідає стандарту ISO 9001:2009, дозволить компанії «Д ЛАЙТ» проводити подальшу оптимізацію діяльності з підвищення якості продукції, що випускається, та послуг, що надаються.

Call Now Button