fbpx

DLIGHT

.

Компанія «Д Лайт» провела практичний семінар

14 та 15 грудня компанія «Д ЛАЙТ» провела практичний семінар для керівників, головних інженерів та головних механіків лісових господарств України. На семінарі були присутні представники Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, зокрема Бібрського ЛГ, Золочівського ЛГ, Жовківського ЛГ на чолі з головним механіком управління Ігорем Коновальцем,

представники OKC ЛГП «Галсільліс»: Славського ДЛГП, Яворівського ДЛГП, Жидачевського ДЛГП, Сколівського ДЛГП, Жовківського ДЛГП на чолі з головним інженером управління Михайлом Кащуком, представники Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства: Сумського ЛГ, Кролевецького ЛГ, Охтирського ЛГ, Тростянецького ЛГ, Свеського ЛГ на чолі з головним спеціалістом відділу використання лісних ресурсів та маркетингу Віктором Селезнем, а також начальник Управління використання лісових ресурсів і науки Державного агентства лісових ресурсів України Руслан Крикун.

В ході семінару керівництво «Д ЛАЙТ» провело презентацію компанії та новинок виробництва, представник компанії «ГА Інжиніринг» (м. Харків) Вадим Аносов розповів присутнім про скідер GAL 5052, обговорювалися питання придбання техніки в лізинг, визначені плани співпраці на 2017р.

Учасники семінару відвідали виробничі потужності «Д ЛАЙТ», де оглянули зразки техніки, що випускається компанією: тракторний причеп DL-Forester, кран-маніпулятор DL Agro, пожежний модуль ПЦ-0505, маніпулятори серії DL, і автомобіль-сортиментовоз на базі шасі КАМАЗ з маніпулятором Palms-670.

Програма 15 грудня включала огляд заводу і головного конвеєра ДП «ХЗСМ» з ремонту автомобілів Урал. Після огляду учасники переїхали до угідь Жовтневого лісгоспу Харківської області, де був продемонстрований в роботі подрібнювальний комплекс з переробки порубкових залишків у складі трактора МТЗ, тріскодробарки Farmi СН 27 АСС (виробництво Фінляндія) та крана-маніпулятора Palms 530 (виробництво Естонії), крана-маніпулятора DL Agro, скідер для трелювання лісу GAL 5052 а також трелювальну лебідку Tajfun EGV 55A.Call Now Button