Конкурс “Вальників лісу” Сумської області

26.01.2018

18 серпня в ДП "Охтирське лісове господарство" відбулися обласні змагання "Вальників лісу 2017 року". Цьогорічні змагання –сімнадцяті. Сумські професіонали завжди показують високий рівень майстерності не лише в межах області, вони в числі кращих в Україні та неодноразово гідно представляли Державу на Міжнародній арені. У заході взяв участь голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко.

Одним із спонсорів цьогорічного конкурсу виступила компанія "Д ЛАЙТ". В рамках конкурсу компанія презентувала свою продукцію: тракторний причеп DL-10 Forester з маніпулятором Palms 7.72, лісовоз модель ВВ7-410 з маніпуляторами DL-70 та Palms 670, а також трелювальну лебідку EGV 55 AHK виробництва компанії Tajfun (Словенія).

Змагання проходили як завжди в п'ять етапів: валка дерева, заміна ланцюга, розкряжування комбінованим різом, розкряжування на точність, обрізання сучків. В результаті запеклої боротьби та за кількістю набраних очок місця розподілилися наступним чином: 1-е місце зайняв представник ДП "Свеський лісгосп", 2-е місце − ДП "Сумський лісгосп", 3-е місце − ДП "Роменський лісгосп". Всі переможці були нагороджені медалями та цінними подарунками. Кращі майстри своєї справи отримали особистий подарунок від ТОВ "Д ЛАЙТ" − фіксатор колоди DL1. Переможець отримав право представляти Сумську область на Всеукраїнському конкурсі вальників лісу, який пройде 6 вересня 2017 року на території ДП "Тетерівський лісгосп" (Київська обл.).

Отзывы закрыты.