fbpx

DLIGHT

.

Конкурс операторів маніпулятора. Місцеві змагання

8Пам’ятаєте, як було в одному давньому фільмі?
Кожного року, 31 грудня в нас є традиция…
Так ось, у нас також є традиція: наприкінці літа або ж на початку осені вже протягом 10 років разом з Агентством лісових ресурсів України проводити масштабний захід — «Конкурс операторів маніпулятора». Збирати разом представників всіх лісхозів України, давати можливість їм поспілкуватися, обмінятися знаннями, зустріти нових постачальників (на локальній виставці, що відбувається протягом всього заходу), популяризувати професію «Оператор маніпулятора» та надати можливість учасникам Конкурса себе показати, позмагатися та, звичайно ж, отримати цінні призи, як же без цього?!
А ось для того, щоб учасник мав змогу попасти до нас на Всеукраїнський конкурс, він повинен стати переможцем конкурса місцевого, який проводять у кожному лісовому господарстві.
Тож, на цьому тижні конкурс операторів маніпулятора провели, місця розподілили, найкращого вибрали і позитивним настроєм зарядились у Жовтневому лісгоспі мерефянського лісництва Харківської області. Суддями були: головний інженеро Харківського обласного управління лісового господарства Ігор Тимочко, директор лісгоспу Руслан Чагаровський та представник нашої компанії, начальник відділу продаж спецтехніки, Володимир Велентеєнко.

4

6

8 1

Call Now Button