fbpx

DLIGHT

.

Наша компанія взяла участь у виставці «ЛІСДЕРЕВМАШ-2017»

З 26 по 29 вересня компанія «Д ЛАЙТ» взяла участь у XVI Міжнародній виставці обладнання та технологій для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості ЛІСДЕРЕВМАШ, що відбулась у Києві. Цього року учасниками заходу стали понад 150 компаній, 280 брендів з 16 країн світу. Як важливий для галузі захід, виставка ЛІСДЕРЕВМАШ користується підтримкою профільних відомств і галузевих асоціацій. Традиційно в церемонії відкриття беруть участь перші особи галузі: Керівник відділу Державного агентства лісових ресурсів України Руслан Крикун, Генеральний директор ДП ЛІАЦ Віктор Мельниченко, Професор НДІ Лісового та садово-паркового господарства НУБіП Петро Лакіда, Глава Асоціації «Меблідеревпром» Юрій Медведєв.

Звертаючись з вітальним словом до гостей виставки, Руслан Крикун зазначив, що ЛІСДЕРЕВМАШ має велике значення для встановлення продуктивного діалогу між державою та бізнесом. Захід також робить сприяє розвитку лісового господарства, оскільки саме тут представлені технічні рішення, що дозволяють впроваджувати сучасні методи управління лісовими ресурсами та, в кінцевому рахунку, зберігати високий рівень лісових насаджень.

Тематичні категорії виставки охопили повний спектр технологій для лісозаготівлі, обробки деревини та виробництва меблів. Широко представлені технології виробництва біопалива та котельні системи, що працюють на ньому. Крім того, пройшло безліч ділових, інформаційних та розважальних заходів. Зокрема, пройшла конференція, присвячена виробництву та організації ринку біопалива, семінари з питань сертифікації виробництв за стандартами FSC, а також семінар про секрети організації прибуткової роботи на верстатах з ЧПУ. Вперше на ЛІСДЕРЕВМАШ працювала Експозиція столярної майстерності, де всі бажаючі могли попрацювати на наявному обладнанні та поспілкуватися з майстрами — столярами та різьбярами. У конференц-залах, в рамках проекту, пройшли семінари, присвячені організації роботи столярної майстерні.

Компанія «Д Лайт» представила на виставці:
— дровокол Tajfun RCA 400 JOY (Словенія);
— тріскодробарку Farmi CH27ACC (Фінляндія);
— причіп DL-10 Forester з гідроманіпулятором Palms 3.68 (Естонія) та автономною гідросистемою;
— трелювальну лебідку Tajfun EGV 55 AHK (Словенія);
— мульчер TFS-180 ТМ Cancela (Іспанія);
— продукцію власного виробництва — пожежний модуль ПЦ 0505;
— захвати DL-550U, DL-70.40U, DL-70.41U, DL-C4U, DL-C2U;
— фіксатори для колод DL1 та DL2;
— подрібнювачі деревини Biber від компанії ESCHLBÖCK BIBER (Австрія), які представляв директор компанії «Salo-Machinery» Anssi Salo;
— котельні та біоенергетичні комплекси «Palokarki» виробництва компанії Biofire (Фінляндія);
— а також запчастини.

Крім того, під час виставки генеральний директор компанії «Biofire» Reijo Santala та його співробітники Taisto Suutari та Rein Lomppi провели навчання для представників компаній «Д ЛАЙТ» та «Д ЛАЙТ-Сервіс» з особливостей монтажу та роботи котельних установок.

Call Now Button