fbpx

DLIGHT

.

Налагоджено випуск лісовозів ЗІЛ-131 6х6 з маніпуляторами Palms

Брак на ринку спецтехніки шасі підвищеної прохідності з колісною формулою 6х6 спонукав ТОВ «Д ЛАЙТ» розробити варіант переобладнання шасі автомобіля ЗІЛ-131 6х6 у лісовоз або сортиментовоз, які є у багатьох вітчизняних лісогосподарських підприємствах.

ТОВ «Д ЛАЙТ» розробило та успішно реалізує технологію монтажу тракторних версій гідроманіпуляторів Palms 530, Palms 670 та Palms 700 на базі шасі автомобіля ЗІЛ-131 6х6.

За для реалізації цієї ідеї конструкторським відділом ТОВ «Д ЛАЙТ» було розроблено основу під маніпулятор Palms, гідравлічні аутригери та два варіанти розташування поста управління оператора: на основі без сидіння, та на колоні з сидінням.

Можливі два варіанта переобладнання шасі ЗІЛ-131 6х6:

1) ЗІЛ-131 Лісовоз – встановлюється лісовозна площадка з поворотним коніком. ЗІЛ 131 працює в парі з причепом-розпуском ПРХ-0920 для вивозки хлистів довжиною до 6 м.

2) ЗІЛ-131 Сортиментовоз – встановлюється сортиментовозна площадка під 4-ри метрові сортименти.

Обидва варіанти переобладнання вже втілені у життя та успішно працюють у лісгоспах Сумської, Чернігівської, Житомирської та Львівської областей.

Лісовоз ЗІЛ-131 Сортиментовоз ЗІЛ-131

Після завершення переобладнання видається пакет документів необхідний для постановки на облік переобладнаного автомобіля у органах Державтоінспекції.

Нагадуємо, що ТОВ «Д ЛАЙТ» також пропонує лісові гідроманіпулятори української зборки DL-80Z, DL-80L, DL-100L, які є прямими аналогами відомих російських маніпуляторів виробництва ООО «Велмаш-С» (ОМТЛ-70-01, ОМТЛ-70-02 и ОМТЛ-97 відповідно), а також тракторні напівпричепи DL-10 FORESTER з маніпуляторами Palms (аналог причепів Веймер (Weimer)) виробництва ТОВ «ВЕЛМАШ-УКРАЇНА» м. Харків, які вигідно відрізняються від своїх прототипів вантажопідйомністю та ціною.

Call Now Button