fbpx

DLIGHT

.

Як ми прийняли участь у міжнародному марафоні у Харкові

marathon 1marathon 2Фізкульт-привіт, друзі!

В рамках спортивного проекту ZHYTLOBUD-1 Kharkiv International Marathon 2019, який відбувався 14.04.2019 з 6:30 до 16:00 на площі Свободи у Харкові, наша компанія вперше взяла активну участь у марафонському бігу. Наші колеги змагалися у наступних бігових дистанціях: 10 км і 4,2 км.

За день до старту всі наші учасники проводили інтенсивні тренування з індивідуальними тренерами, де вдосконалювали свої спортивні навички, щоб показати найкращі результати. В день змагань ми стартували в різний час: об 11:30 розпочався забіг на 10 км, у 13:00 — на 4,2 км.

marathon 3marathon 5З метою підтримки корпоративного духу перед стартом марафонці «Д ЛАЙТ» зібралися разом й провели загальну спортивну розминку і розтяжку. Звичайно, така грандіозна подія не обійшлась без фотосесії. Також був знятий відеосюжет, де наші колеги розповідали про мету своєї участі у цьому святі весни та спорту й бажали всім гарного настрою та високих результатів.

Всі наші спортсмени залишилися задоволеними і організацією заходу й своїми спортивними результатами.

Для утвердження здорового способу життя наша компанія і надалі збирається приймати участь у масових спортивних подіях Харкова! Вперед до нових досягнень разом з «Д ЛАЙТ»!

Call Now Button