fbpx

DLIGHT

.

Налагоджено виробництво нового захвату DL-550U

У зв’язку з стрімким розвитком лісопереробної галузі України зростає попит на лісозаготівельну та лісопереробну техніку саме вітчизняного виробництва. Адже зразки всесвітньо відомих брендів через надто значні курсові коливання вже не спроможні виправдати своє придбання у короткі терміни, як це було раніше.

А відтак зростає ринок вживаної техніки та обладнання придбання яких завжди пов’язано з високим ризиком придбати «кота у мішку».

Компанія «Д ЛАЙТ» завжди йде на зустріч своїм клієнтам та втілює у життя амбітні цілі, що ставлять перед нами замовники. Отже, виробнича лінія захватів для лісу доповнилася найпотужнішим на сьогоднішній день її представником – грейфером DL-550. Вантажопідйомність грейферу — 4500 кг, площа поперечного перерізу — 0,55 м2.

Компанія «Д ЛАЙТ» має за плечами неабиякий досвід втілення подібних проектів, адже це вже п’ятий лісний захват повністю виготовлений і сконструйований колективом нашого підприємства. Важливою особливістю нового захвату є те, що це перший грейфер, що встановлюється не на маніпулятори, а на значно важчу техніку, зокрема, екскаватор-перевантажувач САТ.

Перший зразок маніпулятора DL-550U буде навантажувати деревиною вагони на нижньому складі державного лісового господарства.

schem dl550

Площа поперечного перерізу, м2Власна вага, кгВантажопід’ємність, кгD, ммЕ, мм
0,5552045002285520

Call Now Button