fbpx

DLIGHT

.

Новинка виробництва – перекидач DL Tipper 20!

перекидач DL Tipper 20Шановні партнери! Пропонуємо Вашій увазі новинку виробництва компанії Д ЛАЙТ – перекидач DL Tipper 20!

Перекидач DL Tipper 20 сприяє швидкому навантаженню та розвантаженню 20-футових контейнерів (контейнери стандарту ISO Series). Широкий діапазон таких продуктів, як металобрухт, зерно, мінерали і навіть заморожена риба, може бути розвантажено швидко та ефективно за допомогою DL Tipper 20. Робота з ним дозволяє:
— Зменшувати транспортні витрати завдяки можливості перевезення більшої ваги матеріалів у контейнері.
опрокидыватель контейнеров 20 футов— Зменшувати витрати часу на навантаження одного контейнеру.
— Основна перевага технології: дозволена повна маса для автопоїзда-контейнеровоза 44 т, що на 4 т більше у порівнянні з автопоїздом-самоскидом.
— На відміну від самоскида вантаж надійно захищений від негоди, опадів, вітрів.
— У порівнянні з брезентовим контейнером OpenTop металевий дах краще для транспортувань на далекі відстані.
— Не потрібно постійно мати при собі вантажопідйомні механізми, що вигідно позначається на їх швидкісних характеристиках та експлуатаційному ресурсі.

опрокидыватель контейнеровОбладнання складається з відкритої рами, яка повертається гідроциліндром. Контейнери вантажаться на кантувач контейнерів безпосередньо з транспортного засобу. Механізм нахиляє контейнер з горизонтального положення на будь-який кут в діапазоні між 0º і 45º з відкритими дверима по напряму вгору. Матеріали вантажаться в контейнер з використанням крана, ковшовим навантажувачом, конвеєром або будь-яким подібним обладнанням.

Для професійних перевізників і великих логістичних компаній важливо зниження часу навантажувальних робіт. Тому і створено цей перекидач та інше обладнання, які дозволяють наповнити і спорожнити контейнер в найкоротший термін. Завдяки вертикальному завантаженню різко скорочується час робіт, підвищується пропускна здатність багатооборотної тари. Максимальна швидкість зафіксована розміром встановленого насосу і призначена для зменшення ймовірності зміщення і нестійкості матеріалів всередині контейнеру.

Технічно допустима маса контейнеру — 32000 кг.

Якщо Вас зацікавила ця пропозиція, – дзвоніть! ☎️ (050) 347‑27‑05, (067) 351‑45‑15

Call Now Button