fbpx

DLIGHT

.

Ще одна наша новинка — напівпричіп DL CityMaster

citymaster 1Ще одна новинка виробництва компанії Д ЛАЙТ — тракторний напівпричіп з краном маніпулятором — DL CityMaster!

Тракторний причіп обладнаний двохбалочною посиленою рамою і безресорною віссю виробництва Італії, які забезпечують його високі експлуатаційні характеристики в польових умовах. Виконання вантажного простору — бортовий самоскидний кузов з розвантаженням назад.

Перевагою DL CityMaster, перш за все, є модульність конструкції і багатофункціональність при використанні додаткових змінних робочих органів, які дозволяють виконувати самостійну завантаження / розвантаження і транспортування різних вантажів, а саме:

 
полуприцеп тракторный для ЖКХ— листя, різного сміття;
— колод, гілок;
— сипучих матеріалів;
— чисткe зливової каналізації;
— бордюрного каменю.

DL CityMaster випускається на виробничих потужностях, сертифікованих за стандартом ISO 9001: 2015. Для його виробництва застосовується якісна конструктивна сталь, гідравлічні комплектуючі світових виробників, всі металеві елементи підлягають порошковому фарбуванню на автоматизованій лінії виробництва Італії.

Умови гарантії: гарантійний термін на DL CityMaster становить 12 місяців з моменту введення в експлуатацію уповноваженим сервісним центром.

Call Now Button