Новий напівпричіп зерновоз нашого виробництва

08.01.2020

Чим може похвалитися виробник спецтехніки? Звичайно, новою продукцією! Наша компанія випустила чергову новинку - напівпричіп зерновоз. Ця техніка призначена для перевезення зернових культур та інших супучіх вантажів в зчепленні з сідельним тягачем.

причіп зерновозОсновні технічні характеристики зерновозу:
- Ємність - 62 куб.м
- Навантажувальна висота - 2,280 мм
- Повна маса - 42,000 кг
- Вантажопідйомність - 33.000 кг
- Навантаження на ССУ - 15,000 кг
- Власна маса напівпричепа - 8,400 кг

Особливістю шасі даного напівпричепа є посилена плита зчіпки з 2-дюймним шкворнем, якісні вісі турецького виробництва з можливістю навантаження 12 тонн, пневматична підвіска з автоматичним вирівнюванням підлоги, пневматична гальмівна система з дисковими гальмами і приводом на всі колеса, антиблокувальна система.

Кузов виготовлений зі сталі підвищеної міцності; поміст розташований на передній і задній стінці, задній затвор - це комбінованаі двері-клапан, ущільнені гумовою прокладкою; тент скатується на бік і натягується ременями.

Електричне обладнання: 24 V, що відповідає правилам ECE і ADR, задні ліхтарі об'єднані з ліхтарем заднього ходу, противотуманною фарою, покажчиками повороту, а також трикутниками відбиття світла, освітлення номерного знака, габаритні вогні, бічне освітлення, світловідбиваючі щити, 2 розетки, а також розетки ABS / EBS розміщені на передній стіні без сполучних проводів.

Фарбування: всі сталеві елементи перед фарбуванням були оброблені у дрібоструминній камері, нанесення ЛКП - у фарбувальній камері, колір на вибір замовника по каталогу RAL.

Детальні технічні характеристики - див. на сторінці продукту.

Отзывы закрыты.