fbpx

DLIGHT

.

Крокуємо на захід: Opolagra 2018

DL Agro на виставці Opolagra 2018Впевнено та без зайвих рухів крокуємо на захід!

Долаємо перешкоди, ставимо одну мету за другою та виконуємо ті завдання, що для себе поставили.

Тож цими вихідними здолали ще одну, здається, найскладнішу емоційно, сходинку на цьому шляху: вперше брали участь у європейській аграрній виставці Opolagra 2018, що проходила у місті Ополє (Польща) з 15 по 17 червня.

Компанія Д ЛАЙТ на виставці Opolagra 2018 у ПольщіНещодавно ми розповідали, а для тих, хто пропустив цю новину, нагадаємо, що цього року ми відкрили представництво нашої компанії у Польщі – розширюємо свої кордони та розвиваємось. На сьогоднішній день нашим європейським партнерам та замовникам ми пропонуємо продукт власного виробництва – маніпулятор DL AGRO: маневрений, надійний та такий, що немає аналогів на ринку європейському!

кран на трактор ДЛ АгроВиставка Opolagra – одна з найважливіших на півдні Польщі, тут можна було не тільки побачити техніку, тварин та рослини. У кожного фермера була можливість протестувати ті машини, що зацікавили, побачити будь-яку техніку у робочому процесі та отримати відповіді на всі запитання.

Заходом, що був достатньо великим за розміром площі та кількістю відвідувачів, ми задоволені! Той випадок, коли перший млинець нанівець – це не про нас, адже дебют пройшов успішно: про себе розказали, маніпулятор презентували, аналогів йому не знайшли, а ось тими, хто зацікавлений у співпраці та покупці нашої техніки, свої записники поповнили!

З новими силами, контактами та думками повертаємось на робочі місця й вже починаємо готуватися до наступної виставки — Agroshow 2018!

Call Now Button